
Дитяча постільна білизна бязь, під замовлення.
340 ₴
Мінімальне замовлення — 16 шт.
Показати всі оптові ціни- Під замовлення
- Тільки оптом
Відправка з 05 червня 2026- +380 (73) 003-88-08
Дитяча постільна білизна тканина бязь Голд Люкс.
Під замовлення!
Стандартні розміри та за Вашими вимірами.
Забарвлення вибираємо за наявності тканини на складі на день замовлення.
Комплекти дитячої постільної білизни удобны в експлуатації, надійні, довговічні та гігієнічні. Використовуються в домашніх умовах, медустанні, дитячих садках і т.д.
Тканина сертифікована в Україні.
До стандартного комплекту входить:
простирадло: 110 х 160 (1 шт.)
підковдра: 110 х 140 (1 шт.)
наволочка: 40х60 (1 шт.)
- заявлені розміри можуть відрізнятися +/- 2%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Змішане |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 160 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 60 % |
| Поліестер | 40 % |
- Ціна: 340 ₴
- Мінімальне замовлення: 16 шт.








