
Подушка для сну 50х70 RIVERTON.
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10051
- +380 (73) 003-88-08
>Подушка DOTINEM RIVERTONong> для сну 50х70, тканина полікотон — м'який і комфортний виріб для гарного сну та міцного здоров'я, ця продукція належить до серії "економ".
Подушка RIVERTON — універсальна. Такі вироби добре пропускають повітря і розподіляють вологу для підтримання дійсно здорового сну. До неоціненних якостей подушки РІВЕРТОН треба віднести й гіпоалергенність, екологічність і стійкість до накопичення запахів.
Під час виробництва подушки Рівертон використовується чохол із практичного поліестеру. Структура тканини дає змогу йому витримувати машинні прання з віджиманням у делікатному режимі. А завдяки яскравим сучасним забарвленням подушка RIVERTON стане прикрасою будь-якої спальні.
Характеристики:
- Розміри: 50x70;
- Вага 600 грамів (+-20 г.);
- Тканина: Полікотон;
- Наповнення: Холофайбер;
- Забарвлення різне (залежно від постачання тканини).
Подушка 50х70 складається з:
- Тканина (Полікотон) — до складу, що входить 50% бавовни та 50% поліестеру. Має високу зносостійкість, високу щільність і простоту в догляді.
- Силіконізоване волокно (Холлофайбер) — завдяки якому подушка має м'яку та пружну форму для комфортного сну.
Купити Подушка 50х70 Ривертон, можна в інтернет-магазині домашнього текстилю "Plat".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дотинем |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Наповнювач | Синтепон, Холлофайбер |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 600 г |
- Ціна: 200 ₴



