
Подушка на стілець 40х40 см, хакі
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- +380 (73) 003-88-08
Ваш інтер'єр можна доповнити приємними та комфортними дрібничками. Наприклад, виберіть м'яку та комфортну подушку від фабрики Dotinem. Ці подушки стануть не тільки прикрасою інтер'єру, але й практичним доповненням: ви зробите сидіння на твердому стільці зручнішим і комфортнішим.
Переваги подушок на стілець DOTINEM Color: висока якість стильний дизайн, гіпоалергенність, практичність, підвищений рівень комфорту. Саме тому на них так приємно сидіти.
Купуючи м'які та стильні подушки на стільці, ви не тільки зміните інтер'єр ресторану, кафе, кухні або їдальні, але й захистите ексклюзивні меблі від пошкоджень.
- Размер: 40*40см;
- Колір: Хакі;
- Форма: квадратна;
- Кріплення: на зав'язках;
- Виробник: Україна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дотинем |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Хакі |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 5 мм |
| Призначення | Для стільця |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 155 ₴

