
Подушка 50*50 б'язь.
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10171
+380 (98) 903-88-08
- +380 (73) 003-88-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка прямокутна подушка 50*50 см.
Може використовуватися для сну або як декоративна подушка.
Всередині подушки штучний аналог пуху — це антиалергенне, силіконізоване мікроволокно високої якості. Подушка дуже легка та пружна. Добре тримає форму. Справжня сучасна альтернатива пуховим подушкам.
Характеристики:
Розмір: 50 x 50 см
Форма: Прямокутна
Материал чехла: б'язь
Наповнювач: Холофайбер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Основний матеріал наволочки | Бязь |
| Колір | Синій |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



