
Матрац поролоновий 80х190 Люкс.
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10147
- +380 (73) 003-88-08
Матрац поролоновий Люкс.
Матрац односпальний із паралону.
Характеристики:
Розмір 80х190 см;
Висота — 7 см.
Склад — пресована поролонова крихта (листовий);
Колір — колір в асортименті.
Розмір матраца може відрізнятися на 2-3%.
Матрац можна використовувати на розкладачках, дерев'яних або панцерних ліжках. Також можна використовувати для вирівнювання поверхонь пружинних матраців. Цей матрац підійде для відпочинку на дерев'яній підлозі або настили з дерев'яних дощок.
Ця модель матраца витримує навантаження користувача вагою до 140 кг. Тканина для чохла підбирається тільки в темних тонах. Вона практична та надійна для тривалішого використання. Чохол не з'ємний.
Вирушаємо матрац на всій території України поштовими перевізниками Укрпошта або НП (відділення від 30 кг)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | Односпальний |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Висота | 7 см |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Вага матраца | 4 кг |
- Ціна: 900 ₴



