На складе

Матрац ватяний пк 160*190 см.
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10009
+380 (98) 903-88-08
- +380 (73) 003-88-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка цього розміру матраца 160*190 см тільки НП на вантажне відділення або адресна доставка кур'єром.
Матрац ватний пк 160*190 см;
Колір: різні забарвлення (не вибираємо);
Тканина: полікотон 55 г/м2;
Товщина матраца: 7-10см.
Внимание!
Оскільки ватні матраци не мають каркаса та під час транспортування упаковуються вакуумним способом (для зменшення вартістю доставляння), їх розмір може відрізнятися на 5-9% від зазначених розмірів.
Матраци набувають свого розміру після 3-5 днів експлуатації.
Також у нас можна придбати подушки, ковдри, постільну білизну, рушники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 160х190 |
| Висота | 10 см |
| Наповнення матраца | тюфячна вата |
| Спальний розмір | Двоспальний |
| Стан | Нове |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Вага матраца | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴

